اورینگ وایتون ضد روغن هیدرولیک,ضد اسید,ضد بنزین ,ضد حلال ها و ضد سایش می باشد و از اورینگ های معمولی و NBR فشار بسیار بیشتری را تحمل میکند. در دمای -۴۰ الی ۲۵۰ درجه سانتی گراد بازدهی مناسب دارد.

این اورینگ با بهترین متریال موجود در بازار تولید شده است.

فلوروالاستومر, فلوروکربن , وایتون ,FKM , FPM
نام شیمیایی: وینیلیدین فلوراید هگزا فلورو پلیمر
انواع گریدهای وایتون: A , B , F, GBLT , GF , GLT , GFLT , ETP
انواع رنگ وایتون: مشکی , سفید , سبز , زرد , قهوه ای , قرمز , نارنجی
اورینگ وایتون ضد روغن هیدرولیک,ضد اسید,ضد بنزین ,ضد حلال ها و ضد سایش می باشد و از اورینگ های معمولی و NBR فشار بسیار بیشتری را تحمل میکند.
ویژگیهای فیزیکی و شیمیایی:
فلورو کربن، دربرابر بسیاری از ترکیبات شیمیایی مقاومت خوبی دارد و خواص دما بالای بسیار خوب و بهتر از هر الاستومر دیگر ارائه می‌دهد. این ماده، نزدیک‌ترین راه دسترسی به الاستومر فراگیر برای آب‌بندی اورینگ‌ها بوده و درمقایسه با دیگر انواع الاستومرها، بهتر از آب‌بندی‌کننده‌های متعارف عمل می‌کند. فلورو کربن‌ها در برابر تورم در معرض بنزین، مقاومت بسیار بالایی دارند و به همین نسبت، در برابر تخریب در معرض نور UV و ازون، مقاوم هستند.

در صورت قرارگرفتن الاستومرهای فلوروکربن در معرض دماهای پایین، می‌توانند کاملا سخت شوند (۴- درجه فارنهایت) اما از قابلیت سرویس‌دهی در دماهای پایین برخوردارند. درهر صورت، کامپاندهای FKM برای کاربردهایی که به انعطاف‌پذیری خوب در دمای پایین نیازدارند، توصیه نمی‌شوند. علاوه بر مواد FKM استاندارد، تعدادی از مواد خاص با ترکیب مقادیر متفاوت مونومر و میزان فلوئور (از ۶۵ تا ۷۱ درصد) برای بهبود عملکرد در درجه حرارت پایین، درجه حرارت بالا و یا مقاومت در برابر مواد شیمیایی، در دسترس هستند.
فلوروکربن ، نفوذپذیری اندکی در برابر گازها دارند، لذا برای سرویس‌دهی در شرایط خلاء شدید، مناسب بوده و بسیاری از فرمولاسیون‌های آنها، خودخاموش شونده هستند. مواد FKM عموماً برای کاربرد در معرض آب‌داغ، بخار، حلال‌های قطبی، اترها و استرهای دارای وزن مولکولی پایین، روغن ترمزهای پایه گلیکولی و یا اسیدهای داغ هیدروفلوئوریک و کلروسولفونیک توصیه نمی‌شوند.
سختی: ۵۰تا ۹۵ شورآ
استحکام کششی: ۲۰۰۰- ۵۰۰۰ پاسکال
جهندگی (%):۵۰۰-۴۰۰%
مقاومت سایشی: نسبتاً خوب تا خوب
چسبندگی به فلز: عالی
چسبندگی به مواد سخت: نسبتاً خوب تا خوب
مانای فشار: خوب تا عالی
مقاومت در برابر شکستگی: نسیتاً خوب- خوب
مقاومت ضربه ای:خوب جهندگی / حرکت ارتجاعی:ضعیف تا نسبتاً خوب
مقاومت پارگی: نسبتاً خوب تا خوب
لرزه گیری: نسبتاً خوب تا خوب

 

آدرس دفتر مرکزی: اصفهان، خیابان امام خمینی، بعد از شهرک قدس، روبروی اداره برق شمال غرب

مدیریت: وحید محمدحسینی

شماره همراه : ۰۹۱۳۱۰۹۰۶۴۰

شماره تماس دفتر: ۰۳۱۳۳۲۰۸۴۳۰

شماره فکس: ۰۳۱-۳۳۲۴۸۵۰۵