ضربه گیر لاستیکی

 ضربه گیر لاستیکی ، دمپر لاستیکی ، لرزه گیر

بیتا لاستیک تولید کننده دمپرلاستیکی  ،ضربه گیر لاستیکی ،ضربه گیر نئوپرن،ضربه گیر پل هوایی ،ضربه گیر 4 گوش ،چهارگوش، ضربه گیر دو سر مهره،  ضربه گیر جرثقیل  ،ضربه گیر اسکله ، ضربه گیر لاستیکی سکو ، فندراسکله ،لاستیک ضربه گیر ،ضربه گیر پیچ دار، بوش لاستیکی  ،   ضربه گیر کمپرسور، ضربه گیر جرثقیل ،ضربه گیرهای یک سر پیچ و ضربه گیر دو سرپیچ،ضربه گیر نئوپرن ، ضربه گیر پل هوایی ،ضربه گیر 4 گوش ،چهارگوش، ضربه گیر دو سر مهره،  ضربه گیر جرثقیل  ،ضربه گیر اسکله ، ضربه گیر لاستیکی سکو ، فندراسکله ،لاستیک ضربه گیر ،ضربه گیر پیچ دار، بوش لاستیکی  ، 

جهت خرید و سفارش انواع ضربه گیر لاستیکی ، با ما در تماس باشید  :09139154626

۰۹۱۳۱۰۹۰۶۴۰-۰۳۱۳۳۲۰۸۴۳۰

فندر اسکله
فندر اسکله

انواع ضربه گیر های لاستیکی صنایع لاستیک سازی بیتا: تولید انواع ضربه گیر لاستیکی پیچدار ، مهره دار ، بیضی ، ضربه گیر دمپر ، ضربه گیر نئوپرن پل ، ضربه گیرهای مورد مصرف در آسانسور ها ، سکوی سردخانه کارخانجات لبنی ونئوپرن،لاستیک سکو و فندر اسکله 

مزایا و کاربرد نئوپرن

- نقش لرزه گیر و ضربه گیر در سازه جهت دفع ارتعاشات و ضربات احتمالی وارده بر آن
- تحمل و نگهداری بارهای افقی و عمودی
- (شامل نیروهای عمودی وارده بین 100KN تا 1200KN)
- قابلیت انعطاف در یک زمان در دو جهت مختلف
- پراکنده نمودن و عبور فشارهای وارده بر سازه
- تحمل همزمان تاب در سه محور مختلف
- چرخش حول محورهای مختلف و تغییر شکل همزمان
- افزایش قابل توجه عمر سازه و کاهش هزینه های تعمیر و ساخت مجدد سازه
- اقتصادی و در دسترس بودن

 مناسب برای انواع پل ها و ساختمان ها ،انواع سازه های بتنی و فولادی ،ورزشگاه ها و سالن های ورزشی ،زیر پایه های تحتانی ماشین آلات دینامیکی از قبیل انواع ماشین های فوق سنگین و پرس ها ، الکتروپمپ ها ، ژنراتورها و ... تانکرها و سیلو ها ، موزه ها ، سالن های نمایشگاهی ، کتابخانه ها و

توليد انواع ضربه گیر و لرزه گیر لاستیکی با ابعاد و خواص گوناگون جهت کاربرد در صنایع مختلف می باشد.

طراحی و توليد انواع مختلف ضربه گيرها براساس استانداردها، متناسب با ميزان بارگذاری و كاربردهای اعلام شده صورت می گيرد.

بسیاری از ماشین آلات صنعتی و بسیاری از پمپ ها برای جلوگیری از ارتعاش و ایجاد لرزش شدید و همین طور بالا بردن طول عمر قطعات و کف سازی از این محصولات استفاده می کنند.

مقاومت و عدم فرسودگی در مقابل لرزش، مقاومت در برابر تنش های الکتریکی، مقاومت در سیکل های مداوم از نظر خستگی و شکست، جذب صدا، سهولت در نصب و جابجایی، کاهش اتلاف حرارتی از مزیت های استفاده از لرزه گیرها می باشد

انواع ضربه گیر لاستیکی Damper

ضربه گیر / لرزه گیرهای لاستیکی در انواع A,B,C,D  و E  همچنین لرزه گیرهای صنعتی تولید می شوند. ضربه گیر مورد استفاده در صنایع جهت گرفتن تنش و ارتعاش وارد شده از موتورهای برقی ، دیزلی ، بنزینی و همچنین جعبه دنده ها ی صنعتی و پمپ ها و نیز استفاده در سازه ها ، پل ها ، دکل ها برج ها جهت دریافت ارتعاشات و تنش ضربه گیرها اغلب به همراه فلز و لاستیک که در عملیات تولید به یکدیگر چسبانده می شوند ساخته می شوند.

 

عملکرد ضربه گیر لاستیکی Damper

لرزه گیر لاستیکی از  لرزش و ارتعاش، وانتقال  فشار جلوگیری می کند و  سه کارکرد اصلی را شامل می شود ضد لرزه ، جذب ضربه و تکانهای سخت ، ایزوله کردن لرزه و ارتعاشات.

 

کنترل لرزش ها برای جلوگیری از  خرابی ماشین آلات

در ماشین آلاتی که در آنها  اصطحکاک زیادی وجود دارد و همچنین قطعات متحرک زیادی تعبیه شده است ضروری است که ارتعاشات کنترل شوند.قسمت های متحرک دستگاه در اثر لرزش و ضربه های ناشی از دستگاه به آسانی در معرض  آسیب دیدگی و شکشتگی قرار می گیرند و باعث ایجاد صداهایی شده و منجر به خرابی دستگاه می شود.

 

استفاده از لرزه گیرهای لاستیکی

لرزه گیرهای لاستیکی انرژی را جذب و با رها سازی انرژی به شکل های مختلف ارتعاشات را مهار می کند. به دلیل این ویژگی های ضربه گیری اغلب لرزه گیر یا ضربه گیرهای های لاستیکی برای مهار ارتعاشات و لرزشهای ناشی ماشین آلات و دستگاههای الکترونیکی به  کار می روند. کاربردهای محصولکاربردهای متنوعی  و زیادی وجود دارد که در آنها نیاز به تعادل در سطح بالایی است.کاربردهایی مثل DVD, CD-ROM  ، ماشین لباسشویی، واحدهای  صنعت اتومبیل   ناوبری و چند رسانه ایی، واحدهای مجهز به موتور، ماشین آلات دقیق همگی به این نوع لرزه گیری نیازمند هستند.کاهش، جذب و ایزوله کردن ارتعاشات و لرزه ها  راه حل اصلی این واحد ها می باشد.

 

انتخاب ضربه گیر لاستیکی Damper یا لرزه گیر لاستیکی

تاثیرگذاری لرزه گیر لاستیکی به فشار و تناوب ارتعاشات بستگی دارد بنابراین در انتخاب نوع لرزه گیرها توجه به این دو پارامتر اهمیت دارد تا بتوان نوع  لرزه گیر را مشخص کرد. می توان با دانستن وزن ماشین که لرزه گیر درآن استفاده خواهد شد ، تناوب و فرکانس ارتعاشات ( شامل تعداد چرخش در هر دقیقه) و تعداد پایه ها و میزانی که نیاز به لرزه گیری است نوع لرزه گیر را مشخص کرد.

  • انتخاب ضربه گیرها برای تجهیزات یا ماشین آلات چرخشی
  • انتخاب ضربه گیرها برای کاربرد در پانچها و پرسها
  • انتخاب ضربه گیرها برای ماشین آلات کارگاهی عمومی

 

طراحی ضربه گیر لاستیکی Damper

انتخاب مواد : برای کاهش، جدب و ایزوله سازی لرزه ها لازم است موادی انتخاب شوند که به پراکندگی انرژی کمک کند.پراکندگی انرژِی را می توان با  ضریب اتلاف اندازه گیری کرد.هر چقدر ضریب اتلاف بالاتر باشد پراکندگی انرژی بهتر صورت می پذیرد در نتیجه باعث کاسته شدن و جذب و ایزوله شدن بهتر لرزشها می شود.

جهت خرید و سفارش انواع ضربه گیر لاستیکی ، با ما در تماس باشید  :09139154626

۰۹۱۳۱۰۹۰۶۴۰-۰۳۱۳۳۲۰۸۴۳۰

 


 
 

 

  آدرس دفتر مرکزی: اصفهان، خیابان امام خمینی، بعد از شهرک قدس، روبروی اداره برق شمال غرب

شماره همراه: 09131090640

کارشناس فروش : 09139154626

شماره تماس دفتر: 03133208430

شماره فکس: 03133248505

کد پستی:8187147991

Imail:این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید